Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53794
Stary 14.01.2012, 11:23
czemu cisniecie Moskalowi ?

dostal info z klubu ze jakis znaczacych wzmocnien nie bedzie

i ma tylko 2 opcje:

- udawac ze to popiera i mowic ze nie trzeba wzmocnien w ten sposob zachowuje twarz tzn jest wrazenie ze klub robo co on mowi minusem jest to ze przy zlych wynikach bierzez na siebie czesc odpowiedzialnosci za brak wzmocnien

- domagac sie wzmocnien w ten sposob podpada w klubie , sciaga na siebie gniew zarzadu , powszechnie tez widac ze maja go w dupie i nie robia wzmocnien ktorych on chce , za to jesli beda kiepskie wyniki to jest on kryty - wyniki sa wina tych co nie dali na transfery


oba rozwiazania maja plusy i minusy ALE KTOREGO ROZWIAZANIA BY NIE WYBRAL NIE WPLYNIE TO NA TO BEDA TRANSFERY CZY TEZ NIE



w kontekscie tego narzekanie na jego wypowiedzi a zwlaszcza Dariooka jest dziecinadą...
Odpowiedz cytując