|
czemu cisniecie Moskalowi ?
dostal info z klubu ze jakis znaczacych wzmocnien nie bedzie
i ma tylko 2 opcje:
- udawac ze to popiera i mowic ze nie trzeba wzmocnien w ten sposob zachowuje twarz tzn jest wrazenie ze klub robo co on mowi minusem jest to ze przy zlych wynikach bierzez na siebie czesc odpowiedzialnosci za brak wzmocnien
- domagac sie wzmocnien w ten sposob podpada w klubie , sciaga na siebie gniew zarzadu , powszechnie tez widac ze maja go w dupie i nie robia wzmocnien ktorych on chce , za to jesli beda kiepskie wyniki to jest on kryty - wyniki sa wina tych co nie dali na transfery
oba rozwiazania maja plusy i minusy ALE KTOREGO ROZWIAZANIA BY NIE WYBRAL NIE WPLYNIE TO NA TO BEDA TRANSFERY CZY TEZ NIE
w kontekscie tego narzekanie na jego wypowiedzi a zwlaszcza Dariooka jest dziecinadą...
|