Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53793
Stary 14.01.2012, 11:19
Zależy od przygotowania motorycznego zespołu który się będzie składało na ewentualne kontuzje... Jak owych nie będzie to w ofensywie powinno być najlepiej w Ekstraklasie... Ale na tą chwile w obronie jesteśmy na 3,4 miejscu w obronie. Nawet jak Parejko zajebiste piłki broni<lol> Potrzebny LO na gwałt!!! a stoper nie powiedziałbym Jest Bunoza Jaliens Czekaj Wypada z gry do końca roku Chavez więc być może też bo niby Diaz nieżle grał na środku ale na Standard to za mało a na prawą mamy Jovanovicia
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując