Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53792
Stary 14.01.2012, 11:07
A co wy chcecie od obrony, straciliśmy tylko 13 bramek, wiele meczów przegrywaliśmy po 0:1. Raczej potrzebni są pomocnicy, napastnicy, 16 bramek tylko strzelonych:/ W poprzednich rundach też traciliśmy średnio jedną bramkę na mecz, ale zawsze strzeliliśmy chociaż te 2 na mecz.
Odpowiedz cytując