anthony09 napisał(a):

Już wcześniej powtarzałem kilkukrotnie, że nie zrozumiałe jest dla mnie zbytnie wywyższanie naszego dyrektora z racji braku konkretnych sukcesów transferowych. Patrząc na jakość transferów to wychodzimy +/- (pozytywne/negatywne) na 0, lekki plus. Przyszedł z mocnym nazwiskiem, jednakże jego prestiż lekko podupadł. Przyjechał jako chłopiec z miasta, ale okazało się że na wsi wiele nie potrafi, może gdyby miał takie warunki jak w PSV Ale pewnie i Bednarz gdyby miałby takie warunki w PSV jak on za dawnych czasów to równie dobrze mógłby sobie tam wyrobić renomę, ale różnica pomiędzy nimi jest taka że Bednarz/Mielcarski są polakami (wsiokami) a Valckx (miastowym) i dlatego wsioki nie dostaną pracy w urzędzie ale Valckx może zostać radnym tej wsi.
Może zbyt bardzo go negatywnie przedstawię określeniem "krowa dużo ryczy, mało mleka daje" ale wobec nieefektywności jego pracy to powiedzenie można uznać za zasadne.
Ja gołym okiem widzę, że Lewej obrony my nie mamy, no chyba że Nunez, prawej również no chyba że Jovanovic ale on jest bardziej ŚO, a Lamey jest zbyt wolny no chyba że Valckx liczy na to, że gdy ten przepracuje okres przygotowawczy będzie w stanie lepiej wyglądać fizycznie, chodzi przede wszystkim o szybkość 
Zapytam na odchodnę co z bazą treningową Półtora roku i co Zapytam co z wychowankami Na pewno taki Michał Szewczyk nie jest zawodnikiem wystarczającym na I drużynę
|
Chłopie o czym ty piszesz?Weź trochę pomyśl.Z czego on ma robić te transfery?Z własnej ....a kieszeni?Zobacz sobie kogo sprowadził do PSV gdy miał kase i za ile ich ....a upchnął.Poświęć te 4 minuty na wyszukanie nazwisk.