JOSE 841 napisał(a):

|
elliot_ness ta a może poczekać aż BVB sprzeda do PSG Błaszczykowskiego może wtedy BVB zadowolone z transakcji wznowi współprace z Wisłą. Dzięki czemu do Wisły na wypożyczenie zawitał by ktoś z 3trójki Barrios,Zidane albo Goetze który miałby w Wiśle dojść do formy jaka prezentował przed kontuzją .A przy okazji Wisła nawiązałaby współprace albo rozegrała sparing z PSG.Na poważnie transfer Lucasa może wyjść na dobre PSV go kupi a następnie wypożyczy.....tam skąd przyszedł warunkiem zapewne byłaby gra w meczach o stawkę np w ekstraklasie.Więc może tak źle nie będzie
|
apeluje do Ciebie, przestań ćpać, albo bierz tego mniej

Ja .......e...brak mi słów, a pogrubione jest moim kandydatem do postu miesiąca.
Niniejszym przepraszam za OT, ale niektórzy powinni przed naciśnięciem entera przeczytać manuala
