Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pawel1906
Member
Od: 10.2010
Offline
#
24812
13.01.2012, 22:35
mam pytanie ma ktoś z was znajomego pracującego w szpitalu
? nie chodzi o lewe L4 jak jest taki ktoś to prosił bym o priv
pawel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel1906
Znajdź inne posty napisane przez pawel1906