|
Mam takie pytanie ;
Zawodnik X jest zawodnikiem klubu Y , czy w przypadku gdy po zawodnika X zgłosi się inny klub z wyższej ligi klub Y ma prawo zablokować transfera zawodnika? . Zawodnik jest wychowankiem, ukończone 17 lat, nie jest zwiazany żadnym konktraktem z klubem Y. Jeśli posiada ktoś wiedze w tym temacie prosze o odpowiedz ,ewentualnie jakiś regulamin czy cos takiego gdzie to znajde . Pzdr.
|