Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.01.2012, 20:58
Moim zdaniem:
W porównaniu do poprzednich kliku lat - wreszcie zrobiliśmy jakiś postęp - MP, awans do grupy LE, wyjście z grupy = 1/16 LE, oby coś jeszcze.
Logicznym kolejnym krokiem w rozwoju byłoby zdobycie kolejnego MP, jakieś wzmocnienie i znów walka o LM - bogatsi o doświadczenia 2011 i z mocniejszym składem. Niestety okazało się, że nie mamy w miarę równej kadry i kontuzje najważniejszych grajków bardzo odbiły się na wynikach w lidze. Szanse na MP 2012 są minimalne.
Co będzie dalej - jak znacie dobrą wróżkę to idźcie ją zapytać.
Czy będzie MP?
Czy chociaż wejdziemy do pucharów?
Czy będzie Smuda (nieeeeeeeeeee)?
Czy Stan zostanie/odejdzie (nieeeeeeee)? Choć w parze z ew.Smudą to niezbyt go widzę...
Ile w lecie będzie pieniędzy na przedłużenia kontraktów/wykup wypożyczonych/nowych grajków?
Jak zawsze nic nie wiadomo co nienajlepiej wróży.
Czy tak wygląda rozwój klubu?
O akademii i szkoleniu nawet nie wspominam bo ch.j mnie trafia jak o tym pomyślę.
Odpowiedz cytując