MatMario napisał(a):

Wg mnie błędem jest oddawanie młodych zawodników za darmo.
Z tego miejsca pozdrawiam pana staszka.
|
A jak go zatrzymasz jak taki zawodnik nie ma podpisanego kontraktu. Otrzymamy pewnie jakieś grosze za wyszkolenie zawodnika i dowidzenia. A pozdrawiać to trzeba ludzi którzy przez 10 lat nie potrafili zrobić nic aby sprawy szkolenia wyglądały u nas przynajmniej przyzwoicie.