Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53758
Stary 13.01.2012, 18:59
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie błędem jest oddawanie młodych zawodników za darmo.

Z tego miejsca pozdrawiam pana staszka.
A jak go zatrzymasz jak taki zawodnik nie ma podpisanego kontraktu. Otrzymamy pewnie jakieś grosze za wyszkolenie zawodnika i dowidzenia. A pozdrawiać to trzeba ludzi którzy przez 10 lat nie potrafili zrobić nic aby sprawy szkolenia wyglądały u nas przynajmniej przyzwoicie.
Odpowiedz cytując