Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53755
Stary 13.01.2012, 18:44
Gdzie to Barcelona podkrada zawodników Realowi ? jakiś przykład ?

Wisła miałby coś do zaoferowania, gdby było zaplecze z niezłymi trenerami, to po pierwsze. Bo samo zaplecze w sensie budynki i boiska to nic. A po drugie, gdyby częściej niż rzadziej Wisła grała w LE. Wtedy taki gość wie i jego menago, że jak dobrze kopie to ma szanse pogrania w Europie w Wiśle, zaprezentowania sie. Byłoby to z korzyścią dla klubu i samego zawodnika. Wtedy można spokojnie wychowanka sprzedać. Klub zadowolony a i młodzieniec oraz jego menago nie będą mogli powiedzieć, że się nie da wybić w Wiśle na głębsze wody. Proste to a zarazem trudne o kosztach nie wspominając
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując