|
jak dla mnie ,kariera chlopaka kiruje madrze ojciec i tyle w temacie,Wisla jako klub nic nie moze zrobic,,,w innych ligach barca podkrada realowi mlodzików,,za zgoda rodzicow,klub nie moze zrobic nic,,,zrozumcie to
A pierd... o Staszku ze ma w tym interes to brednie,Jestesmy w takim miejscu jakim jestesmy i u nas dla lepszego młodego grajka nie ma wiekszych perspektyw,a kontrakty podpisuje sie dopiero (prawdopodobnie) podpisuje sie od 16 lat i to chyba nie długie
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 13.01.2012 o godz. 18:46.
|