Acapelo napisał(a):

W mojej opinii lepiej jest postawić na Nuneza jako lewego obrońcę -jest wg. mnie lepszy w defensywie od Dudu a w ofensywie myślę, że jest w stanie zagrać tak samo. Moglibyśmy zamiast tego kupić jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika do rotacji z Sobolem i Wilkiem (Jirsak jest za słaby- owszem przedłużyłbym z nim kontrakt o 2 lata, jako zmiennik się przyda). Na pewno Nunez lepszy niż Diaz i Paljic na tej pozycji razem wzięci, a w pomocy jakoś się średnio sprawdza.
Mój postulat- defensywny pomocnik (a w przyszłym sezonie Sobol na ławkę jako zabezpieczenie w razie kontuzji). Dobrego defensywnego pomocnika tym bardziej prawonożnego zdecydowanie łatwiej znaleźć i powiem szczerze, że szkoda marnować lewą nogę Nuneza w środku pomocy.
|
100 % zgoda, już o tym kilka razy w różnych miejscach pisałem, że to Nunez powinien grać na
LO i że niezbędny jest klasowy
def. pomocnik. Dorzuciłbym jednak jeszcze konieczność poszukania dobrego
skrzydłowego. W sumie obojętne która z tych trzech (a jeśli Nunez na LO to dwóch pozycji) będzie wzmocniona, byle by była.