Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53747
Stary 13.01.2012, 17:25
Myśmy już kiedyś wzięli jednego młodego Polaka na bramkę. Polaka, który miał za 2 bardzo dobre sezony, nie jedną udaną rundę.

Mariusz Pawełek.

Dlatego jak czytam, że za bramkarza który w naszej lidze zagrał dobrą rundę ktoś śpiewa kwotę 1,5 mln €, to zastanawiam się, czy nie dzwonić po psychiatrę. Na Roosvelta ktoś oszalał.

W dodatku temat bramkarza chyba definitywnie upadł: Pareiko przedłużył kontrakt, a na ławie jest Jovanić.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując