|
Myśmy już kiedyś wzięli jednego młodego Polaka na bramkę. Polaka, który miał za 2 bardzo dobre sezony, nie jedną udaną rundę.
Mariusz Pawełek.
Dlatego jak czytam, że za bramkarza który w naszej lidze zagrał dobrą rundę ktoś śpiewa kwotę 1,5 mln €, to zastanawiam się, czy nie dzwonić po psychiatrę. Na Roosvelta ktoś oszalał.
W dodatku temat bramkarza chyba definitywnie upadł: Pareiko przedłużył kontrakt, a na ławie jest Jovanić.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|