Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
53744
13.01.2012, 16:59
someonewisp
napisał(a):
Jeśli ktokolwiek z was ma nadzieje, że Biton zostanie z nami po tym sezonie to się grubo myli-skoro skąpimy wydać nawet te 300k na przeciętnego obrońcę z naszej ligi...
Jeżeli jest przecietny to szkoda nawet tych 300k
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness