Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53743
Stary 13.01.2012, 16:34
To naprawdę zastanawiające, że mija już prawie 2 rok urzędowania Basałaja, a o Akademii Piłkarskiej, BA! nawet o nowym boisku treningowym nie słychać...
Mamy tą siatkę skautów czy nie? Czy zdążyli wyłowić już jakiś talent? Czy oni sobie tak dla jaj wyjeżdżają i oglądają mecze za friko? Czy oni są po prostu statystami? Ktoś w tym klubie cokolwiek robi? Jest mnóstwo talentów w 4 i 5 lidze - czy zainteresowali się w ogóle nimi?

Btw. Jeśli ktokolwiek z was ma nadzieje, że Biton zostanie z nami po tym sezonie to się grubo myli-skoro skąpimy wydać nawet te 300k na przeciętnego obrońcę z naszej ligi...
Odpowiedz cytując