|
To naprawdę zastanawiające, że mija już prawie 2 rok urzędowania Basałaja, a o Akademii Piłkarskiej, BA! nawet o nowym boisku treningowym nie słychać...
Mamy tą siatkę skautów czy nie? Czy zdążyli wyłowić już jakiś talent? Czy oni sobie tak dla jaj wyjeżdżają i oglądają mecze za friko? Czy oni są po prostu statystami? Ktoś w tym klubie cokolwiek robi? Jest mnóstwo talentów w 4 i 5 lidze - czy zainteresowali się w ogóle nimi?
Btw. Jeśli ktokolwiek z was ma nadzieje, że Biton zostanie z nami po tym sezonie to się grubo myli-skoro skąpimy wydać nawet te 300k na przeciętnego obrońcę z naszej ligi...
|