http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html
ktoś ma jeszcze ambicje, żeby kupować młodych wyróżniających się polaków?
a jak ktoś narzeka na zastój w sprawie transferów do Wisły, to niech pokibicuje Wolfsburgowi

tam idą na rekord
http://www.eurofutbol.pl/news/419562...er-Wolfsburga/