Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53742
Stary 13.01.2012, 16:16
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html

ktoś ma jeszcze ambicje, żeby kupować młodych wyróżniających się polaków?

a jak ktoś narzeka na zastój w sprawie transferów do Wisły, to niech pokibicuje Wolfsburgowi tam idą na rekord
http://www.eurofutbol.pl/news/419562...er-Wolfsburga/
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 13.01.2012 o godz. 16:19.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując