|
Jesli chodzi o syna Clebera.
Panowie, nie osmieszajmy sie!
Nasza baza to jedna wielka kpina. Nasze szkolenie to takze jedna wielka kpina. Dlaczego? Bo obu tych rzeczy nie mamy....
Wiec ja sie pytam; jak glupi musi byc junior z potencjalem by wogole chciec tu trenowac? Przeciesz z gory wiadomo ze zostajac tutaj rozmienia swoj talent na drobne. Ja na miejscu tego dzieciaka jakbym mial taka okazje to do PSV-u na pieszo poszedlbym jesli musialbym. I mowie to jako kibic Wisly.
Zreszta, patrzac na to jak sie sprawy maja i na to jak kto dziala to... wcale nie zdziwie sie jesli za lat 5-10 i Legia bedzie nam podbierala fajnych juniorow jesli beda.
Nie oszukujmy sie- jesli w gre wchodzi twoja przyszlosc (kariera, pieniadze), to nikt nie bedzie sie bawil w "wiernosci" ,"bo rodzina" , i inne bzdety.
|