Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53735
Stary 13.01.2012, 15:52
przem napisał(a):Wyświetl post
Ale i też poprzedni sezon:
Mecze wygrane 3 lub więcej bramkami:
Wisła-Legia 4:0
Wisła-Lechia 5:2
Lechia-Wisła 0:3
Zagłębie-Wisła 0:3
4 mecze w całym sezonie. Mistrzowskim sezonie.
Jeszcze Puchar Polski i Europejskie puchary (Szawle). Powinniśmy w ogóle grać częściej jakieś sparingi z średnimi europejskimi drużynami (jeżeli odpadamy z pucharów wcześniej niż w tym roku i sezon kończy się później)
Odpowiedz cytując