Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53734
Stary 13.01.2012, 15:36
Ale i też poprzedni sezon:
Mecze wygrane 3 lub więcej bramkami:
Wisła-Legia 4:0
Wisła-Lechia 5:2
Lechia-Wisła 0:3
Zagłębie-Wisła 0:3
4 mecze w całym sezonie. Mistrzowskim sezonie.
Odpowiedz cytując