Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53728
Stary 13.01.2012, 14:53
jarcze napisał(a):Wyświetl post
Chora sytuacja. Ten chłopak może mieć potencjał na talent za nawet kilkanaście milionów euro. Gdyby w tak młodym wieku dołączyć go do kadry pierwszego zespołu to nie jest to nierealne gdyby okazało się że ma rzeczywiście pojęcie o grze i talent. Dlaczego nie możemy zaryzykować i zaoferować mu długoterminowej umowy? A my go za darmo oddamy no klękajcie narody co Ci ludzie w klubie robią. Co za niegospodarność!
Pomijam już kwestie finansowe bo syn Clebera będzie jeszcze miał czas na zarabianie pieniędzy. Stan z Basałajem nie mogą tutaj zrobić kompletnie NIC. Wisła w żaden sposób nie może konkurować z PSV w kwestii warunków do rozwoju takiego zawodnika. Pretensje do zarządu że o niego nie walczą są co najmniej śmieszne tym bardziej że młody Cleber widział jak wszystko jest to tam zorganizowane. Jeśli coś go może tutaj zatrzymać to względy takie żeby być bliżej rodziny, znajomych itp.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.01.2012 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując