Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53727
Stary 13.01.2012, 14:30
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Nic dziwnego ze nie pozyskujemy żadnych piłkarzy jak tak łatwo oddajemy takich młodych zdolnych zawodników.
Chora sytuacja. Ten chłopak może mieć potencjał na talent za nawet kilkanaście milionów euro. Gdyby w tak młodym wieku dołączyć go do kadry pierwszego zespołu to nie jest to nierealne gdyby okazało się że ma rzeczywiście pojęcie o grze i talent. Dlaczego nie możemy zaryzykować i zaoferować mu długoterminowej umowy? A my go za darmo oddamy no klękajcie narody co Ci ludzie w klubie robią. Co za niegospodarność!
Odpowiedz cytując