marcin19876 napisał(a):

Chora sytuacja. Ten chłopak może mieć potencjał na talent za nawet kilkanaście milionów euro. Gdyby w tak młodym wieku dołączyć go do kadry pierwszego zespołu to nie jest to nierealne gdyby okazało się że ma rzeczywiście pojęcie o grze i talent. Dlaczego nie możemy zaryzykować i zaoferować mu długoterminowej umowy? A my go za darmo oddamy no klękajcie narody co Ci ludzie w klubie robią. Co za niegospodarność!