Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
Od: 07.2005
Offline
#
53725
13.01.2012, 13:48
Bejarano leci do Polski, ale jednak nie do Krakowa, tylko Białegostoku:
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...a-boliwii.html
ktulu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ktulu
Znajdź inne posty napisane przez ktulu