Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16012
Stary 13.01.2012, 13:25
Oficjalna jeszcze nie potwierdziła ale podobno Pareiko przedluzył wygasajacy w czerwcu kontrakt o kolejny sezon:

"To co oni o mnie myślą jest dla mnie bardzo ważne. Zgodziłem się na przedłużenie umowy i spróbujemy powalczyć o mistrzowski tytuł - przyznał Estończyk.
Odpowiedz cytując