Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.01.2012, 13:23
Tarann napisał(a):Wyświetl post


To jeszcze lepsze, rozsądne. I pokazuje pewien fenomen. Jak to jest? Każdy z zachodu patrząc na pieniądze i poziom ( w pucharach) powie NIEMOŻLIWE!!. Każdy w Polsce powie KUUURWA!!!!!!!!!!!!! Niemożliwe!!!!!!!!! CO ZA CIOTY!!!!!!!!!
Jak jest naprawdę?
(...)


I na koniec najważniejsze. Dlaczego i tak jesteśmy zajebiści
Hmmm... kompleksy?

Małysza przeżywaliśmy jak mrówka okres, teraz czekamy na każdy przebłysk Radwańskiej/Kubicy/Gortata/Adamka żeby móc się tym podniecać miesiącami.
Zawsze nadmu.....my balonik do niewyobrażalnych rozmiarów a potem pufff... i tłumaczymy, że to pech, pogoda, niesprawiedliwość sędziów, kontuzja itp....

Wracając do Wisły wszyscy oczekujemy awansu do Ligi Mistrzów, ale co potem? W razie awansu zaczęlibyśmy kalkulować jakie mamy szanse na awans, na 3 miejsce itp. A prawda jest taka, że spodziewać moglibyśmy się srogiego łomotu.

Moim zdaniem 3 lata regularnej gry w Lidze Europejskiej pozwolą dopiero wskoczyć poziom wyżej. Dopóki takiej praktyki nie odbędziemy to ewentualny awans będzie nie zasłużonym fartem.
c.d.n.
Odpowiedz cytując