Temat
:
Kiedy spadnie śnieg? Czyli z serii- wyciągnąć narty z piwnicy
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
309
13.01.2012, 13:05
Ja pierwsze kroki stawiałem w Sieprawiu . Co prawda jest tam jedna ośla łączka i dwa stoki stromsze ale to dobra alternatywa na naukę i niedaleko Krakowa.
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness