g_o_l_d_i napisał(a): 
|
gdzieś tu na forum był temat o nartach a coś mi szukanie szwankuje podrzuci ktoś linkiem
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1719&page=11
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi na prawdę .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić"
|