Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
g_o_l_d_i
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
24806
13.01.2012, 12:07
gdzieś tu na forum był temat o nartach a coś mi szukanie szwankuje podrzuci ktoś linkiem
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
g_o_l_d_i
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do g_o_l_d_i
Znajdź inne posty napisane przez g_o_l_d_i