Awe napisał(a):

Po ostatnim updacie windowsa (chyba to było we wtorek) pojawiło mi się w prawym dolnym rogu pulpitu takie coś:
Windows 7
Kompilacja 7601
Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna
Oczywiście system jest w 100% oryginalny. Jak temu zaradzić i jakie to konsekwencje pociąga? Nie będę mógł łatać teraz systemu?
|
Oryginalny to znaczy? Jaki to typ licencji? Masz COA na komputerze (nalepka
http://www.alesklep.com/product_imag...2c-new-coa.jpg) czy jedynie klucz aktywacyjny ?