|
Klich oczywiście nadal się trzyma swojej wersji, że Błasik był na pewno w kokpicie i na pewno wywierał nacisk na pilotów. O tym, że generał miał STAĆ u boku pilotów świadczy fakt, że jego ciało znaleziono nieopodal drugiego pilota. Oczywiście to są tylko informacje rosyjskie. Według Klicha Rosjanie są przekonani (po ułożeniu ciała po katastrofie), że gen. Błasik w momencie katastrofy był w kokpicie i... stał koło pilotów.
Swoją drogą ciekawe ilu z tych, którzy wydali już wyrok "winny" na prezydenta, uderzy się teraz w pierś i stwierdzi, że może nie do końca tak było... Stawiam, że żaden bądź niewielu.
|