|
To jest możliwe. Nawet nie chodzi o to, czy Rudniew jest rzeczywiście warty tych pieniędzy. Bo 5 mln € nie wydaje się aż tak wygórowaną kwotą.
Problem w tym, że najwyraźniej Amika musi sprzedać. Na Stilicu wiele nie zarobią, jeśli w ogóle. Obciąża ich kontrakt Arboledy. Frekwencja spadła a wpływów z LE nie było. Mają problemy finansowe i zagraniczne kluby zechcą to wykorzystać. One mogą kupić, Amika musi sprzedać. Jest argument, by zbijać z ceny.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|