|
Przeciez było gadanie po rundzie jesiennej, ze mamy skład ktory jest w stanie obronic Mistrzostwo Polski a Wy sie jeszcze transferow spodziewacie? Najpierw trzeba kogos sprzedac zeby mozna bylo kogos kupic. Apropo jeszcze Deleva to oficjalnie zostal zawodnikiem tureckiego zespolu Mersin İdman Yurdu - nie chce mi sie szukac czy juz o tym było.
|