Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53711
Stary 13.01.2012, 03:20
A jesli Stan.V nie ma zamiaru przedłużać swojego kontraktu z Wisłą.
W klubie to mogą wiedzieć dlatego do czerwca nasz dyro już nie będzie podejmował wiążących nas decyzji.
Kazimierz jest, wypożyczenia są, transferów nam nie potrzeba więc ...Adios Amigo.

U nas wszystko jest możliwe...

Mitmichael - jeśli SV powiedział że będą góra 1-2 transfery to właśnie chyba na to większość z nas czeka. Wiadomo że im wcześniej tym dla nas lepiej. Jeśli to ma być jeden to mam nadzieję że okaże to się godne wzmocnienie, bo kolejny eskimos z harpunem w ręku niestety będzie dnem...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.01.2012 o godz. 08:36.
Odpowiedz cytując