Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 13.01.2012, 01:26
Gdyby Boss miał budować bazę to by już ją dawno zbudował, w czasach kiedy można to było zrobić o wiele tańszym kosztem. Żadna konkurencja na nim nic nie wymusi,bo tak naprawdę tylko Legia jest w stanie Wiśle zagrozić. A u nich póki co to amatorka na naszym poziomie. Co prawda mają młodzież,szkolenie nieźle wygląda ale na tym szybko MP nie zdobędą. A jak nawet to też nie seryjnie i trochę czasu im to zajmie. Spokojnie możemy trwać w tej prowizorce jak obecnie wiele lat.

Ktoś kto posiada tak wielką firmę jak TF myśli i planuje kilka kroków do przodu. I to w dużej skali. To przy takim interesie jak Wisła by tego zrobić nie potrafił? Boss wie dokładnie co trzeba ale nie ma na to ochoty,bo klub traktuje jak zabawkę. Która za wiele kasy ma nie kosztować a ma cieszyć. I cieszyć go będzie, bo konkurencji żadnej nie ma. No jest teraz Sląsk co prawda, ale trzeba zobaczyć w dłuższej perspektywie czy to nie jest jednorazowy wyskok. Tak jak Lech.

Jak Cupial ma słuchać Basałaja, skoro ten zapewniał ,że spokojnie stadion zapełni w zdecydowanej większości? A sponsor na koszulkach? Wstyd aby tyle czasu MP nie potrafił znaleźć kogoś kto za rozsądne pieniądze zechce się reklamać. Albo Wisła nie jest atrakcyjnym produktem albo ktoś dyktuje ceny z kosmosu.

W klubie do zmiany jest praktycznie wszystko ale nie wierzę aby cokolwiek na jakimkolwiek odcinku miało się zmienić.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując