tofik napisał(a):

|
Jak do tego nie trzeba pary to nie wiem do czego trzeba.
|
Gdyby chodziło głównie o parę, to w 5 minucie meczu byliby odrobinę bardziej aktywni niż w 75, a tak nie jest. Szybka gra kombinacyjna, dużo ruchu bez piłki, wychodzenie na pozycje, wymaga nie tylko przygotowania fizycznego, ale i umiejętności technicznych, przygotowania taktycznego oraz odpowiednich nawyków boiskowych. Najwyraźniej piłkarzom z Polski, średniakom z krajów Bałkańskich czy Patagonii nie po drodze z takim stylem gry. Dlatego obserwujemy dużo indywidualnych akcji, podpieranie się pod boki, oczekiwanie na podanie do nogi itp. Te
Przypominam, że za Skorży czy nawet Petrescu krytyka tych mankamentów była jednym z głównych punktów programu na tym forum.
Dariook napisał(a):

|
W razie jakiegokolwiek niepowodzenia głową zapłaci za to Kazimierz.
|
Kazimierza i tak pewnie w klubie nikt nie traktuje poważnie. To, że został to zasługa kontraktu Maaskanta, który uniemożliwia zatrudnienie nowego trenera bez wypłacenia Robertowi całej kasy. Najwyraźniej więc na razie nie znalazł się kandydat, dla którego warto byłoby to zrobić.