Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53710
Stary 12.01.2012, 23:59
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
MILOSZ sam fakt zatrudnienia specjalisty tej klasy jakim jest Stan w polskim klubie to ogromny sukces niewątpliwie .TYLKO temu oto fachowcowi odebrano możliwość działania czyli pracy , pozbawiajądz go środków na transfery .Jeszcze jedno SAM POMYSŁ należał do Basałaja on do tego doprowadził (...).
Cupiał zatrudnił Basałaja, ten wymyślił Stana, a ten Maaskanta, a z Moskalem sprawę tez już znamy. W sumie i tak zaczyna się od BC, ale to mało istotne, ważne jakie są tego efekty. Mamy MP2011 i to jest progres bo drużyna była przejmowana po Kasperczaku i Skorży w słabej kondycji, w europejskich pucharach też jest lepiej zamiast Levadii i Krabachu mamy awans z grupy LE i to jest już coś. Wisła jednak całkowicie zawiodła jesienią w lidze. Teza Moskala i Stana jest taka że kadra jest mocna tylko jak rozumiem nie pokazała pełnej mocy jesienią, bo kontuzje czołowych piłkarzy, bo ciągłe w niej zmiany.


Rzecz w tym że kibice w tym Ja są odmiennego zdania, ta kadra potrzebuje jakościowych wzmocnień i to minimum na trzech pozycjach, Stan jest gwarancją jakości, mimo Jaliensa potrafił dać nam dobre transfery, pytanie więc dotyczy tylko tego czy Pan Cupiał da możliwość działania Stanowi, cóż wielu jest sceptycznych, a Ja sobie poczekam, te dwa najbliższe okienka są kluczowe, bo niewiadomo jak długo będzie u nas pracował Stan Valckx, a poza tym Stan obok Meliksona jest głównym atutem Wisły i należałoby to wykorzystać.
Ostatnio edytowane przez milosz : 13.01.2012 o godz. 00:11.
Odpowiedz cytując