Dopiero się zacznie... Jeżeli to info się potwierdzi, to zarówno raport MAK (co było oczywiste) jak i raport Millera - tak jak powiedział Gwiazdzisty - należy wrzucić do kosza. Ale zaraz wejdzie tu forumowa centro-lewica i dalej będzie krzyczeć, że Kaczyński kazał lądować, a Błasik był pijany
