Kocur napisał(a):

Widzę że wolelibyście gościa co by gadał 5 godzin dziennie przed kamerami jaki to mamy słaby skład i ile to trzeba nakupić towaru - i oczywiście nic by z tego nie było
Czy też może lepszy taki który olał media ciepłym moczem mówiąc że jest ok - a w międyczasie szuka wzmocnień
|
A nie łatwiej by było poprostu powiedziec ze np: na lewej obronie przydała by się konkurencja lub chetnie bym widział u siebie przebojowego pomocnika ...itp
No ale skoro nie widzi potrzeby wzmocnienia składu to napewno jest zadowolony i ma pełen komfort pracy .
W razie jakiegokolwiek niepowodzenia głową zapłaci za to Kazimierz.