Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 12.01.2012, 22:02
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Widzę że wolelibyście gościa co by gadał 5 godzin dziennie przed kamerami jaki to mamy słaby skład i ile to trzeba nakupić towaru - i oczywiście nic by z tego nie było

Czy też może lepszy taki który olał media ciepłym moczem mówiąc że jest ok - a w międyczasie szuka wzmocnień
A nie łatwiej by było poprostu powiedziec ze np: na lewej obronie przydała by się konkurencja lub chetnie bym widział u siebie przebojowego pomocnika ...itp

No ale skoro nie widzi potrzeby wzmocnienia składu to napewno jest zadowolony i ma pełen komfort pracy .
W razie jakiegokolwiek niepowodzenia głową zapłaci za to Kazimierz.
Odpowiedz cytując