|
Czy może mi ktoś podać adres na który powinienem pisać w sprawie zamontowania nagłośnienia na trybunie G?! No bo ileż tak można. Choć szczerze wątpię aby mail do klubu coś dał, to sprawą chyba trzeba się w końcu zająć... (Chyba że nie jestem na bieżaco i jest już postanowione, że coś z tym będzie zrobione na nową rundę)
Dzięki
|