gosc2332 napisał(a):

|
I kolejny, co to przeczyta, ale zrozumieć już nie zrozumie, chodzi o to, że Arapaho pisał, że było to aresztowanie w blasku fleszy, więc co to za aresztowanie w blasku fleszy gdy jedyna Gazeta Polska tam była, a tylko dlatego że ktoś od nich tam szedł z kibicami, zapewne mając nadzieje na takie atrakcje i zrobić z siebie ofiarę.
|
Człowieku czy ty normlny jesteś? Wkleiłem ci linka do relacji TVN Warszawa z aresztowania a ty bredzisz wkoło o Gazecie Polskiej. Jakąś traume przeżywasz że do ciebie nic dociera? Kogoś z rodziny ci Macierewicz zlustrował i teraz marne 4 klocki renty bierzecie za wierną służbe Polsce Ludowej? Bo bronisz komuchów i ich sługusów z zamkniętym oczami i z upartością godną lepszej sprawy