|
Tak jak ktos tu wyzej napisal, to mysle, ze w zimie bedzie max jeden transfer, najpewniej za free.
Slowa Moskala, ze mozemy odrobic ta strate jesli wszyscy beda zdrowi sa dosc jasne. Klub nie ma zamiaru (czyt. pieniedzy) sie wzmacniac i Moskal ma grac tymi, ktorych ma.
Smiem twierdzic, ze w tym skladzie z taka strata punktowa o MP w tym sezonie po prostu nie zawalczymy. Nie przekonuja mnie tez slowa, ze z Maleckim, Meliksonem czy Sobolewskim (a wiec z tymi, ktorych jesienia dlugo brakowalo) w obecnej sytuacji jestesmy w stanie walczyc o MP. Z nimi w skladzie tez zaliczalismy slynne 0-1 na R22 wiec ich nieobecnosc przez pewien czas jesienia to nie jedyna przyczyna takiej pozycji w tabeli jaka Wisla zajmuje.
Sadze, ze w klubie nikt o MP w tym sezonie juz nie marzy tylko nikt rzecz jasna tego nie przyzna. Bo gdyby byla jakas chec walki o MP jeszcze w tym sezonie to sadze, ze slowa Moskala by nie padly a transfery w zimie bylyby przesadzone.
|