Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 12.01.2012, 20:43
tofik napisał(a):Wyświetl post
Żeby grać podaniami potrzeba ruchu kilku zawodników, wychodzenia na pozycje, podający musi iść za akcją, a nie podać i stać jak wryty obserwując resztę akcji z głębi . Jak do tego nie trzeba pary to nie wiem do czego trzeba.
Poniekąd racja, zwłaszcza przy mocno kryjącym przeciwniku.

Ja bym tu dodał wyobraźnię na boisku, po prostu muszą myśleć, gdzie biegać, reagować natychmiast na zmianę ustawienia przeciwnika (zarówno indywidualnie jak i drużynowo). Ja bym na miejscu Kazia (raczej jakiś kompetentny współpracownik) również włączył trening mentalny. Dobrze dobrany i systematycznie prowadzony potrafi nierzadko zdziałać cuda.
Odpowiedz cytując