Cytat:
Biton chce dłużej grać w Krakowie
Napastnik Wisły Kraków Dawid Biton chciałby nie tylko pomóc drużynie w zdobyciu mistrzostwa Polski w tym sezonie, ale na dłużej związać się z krakowskim klubem. Obecnie jest tylko wypożyczony z Charleroi.
- Chciałbym na stałe zostać w Krakowie. Bardzo będę się cieszył, jeśli władze Wisły zdecydują się na wykupienie mnie z belgijskiego klubu - powiedział piłkarz.
Izraelczyk wraz z pozostałymi zawodnikami Wisły rozpoczął w czwartek przygotowania do rundy wiosennej, jednak już wcześniej dbał o swoją kondycję: - Miałem czas, aby w trakcie tej przerwy pobiegać po plaży. Zawsze to milej w takich okolicznościach dbać o formę niż ćwiczyć na śniegu.
Biton jest przekonany, że wiosna w polskim futbolu będzie należeć do Wisły. - Będziemy grać jeszcze lepiej niż jesienią. Do drużyny wracają kontuzjowani zawodnicy, jesteśmy wypoczęci i na sto procent gotowi do walki - powiedział.
Podobnie jak Biton w dobrym humorze powrócił do Krakowa pomocnik "Białej Gwiazdy" jego rodak Maor Melikson. Przyznał, że jest szczęśliwy iż się skończył serial pod tytułem "w której reprezentacji będzie grać". Kilka dni temu oświadczył ostatecznie, że chce bronić barw Izraela.
- Podjąłem taką decyzję i myślę, że jest ona właściwa. Przed dokonaniem wyboru prosiłem o radę członków mojej rodziny - powiedział zawodnik, podkreślając, że chciał tę sprawę rozwiązać przed rozpoczęciem przygotowań.
|
Źródło:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Nic tylko pozostaje go wykupić