fifi1906 napisał(a):

|
przyszedł mi rachunek z cyfry i jakiś aneks do tego. nie moge tego zrozumieć za ciula. teraz płce 70.90 z ł bo mam pakiet kompakt i osobno canal + sport. o ile mi wzrosnie abonament? ma ktoś taki problem?
|
http://satkurier.pl/news/71615/cyfra-podwyzka-cen.html
mozesz tez wypowiedziec umowe i podpisac na nowych lepszych warunkach