Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24800
Stary 12.01.2012, 19:36
fifi1906 napisał(a):Wyświetl post
przyszedł mi rachunek z cyfry i jakiś aneks do tego. nie moge tego zrozumieć za ciula. teraz płce 70.90 z ł bo mam pakiet kompakt i osobno canal + sport. o ile mi wzrosnie abonament? ma ktoś taki problem?
http://satkurier.pl/news/71615/cyfra-podwyzka-cen.html

mozesz tez wypowiedziec umowe i podpisac na nowych lepszych warunkach
Odpowiedz cytując