SkMk napisał(a):

Może jemu przez wyrażenie "W blasku fleszy" chodziło o to, że na zatrzymanie Starucha było medialne zapotrzebowanie i kiedy to się stało wszystkie tuby propagandowe od GW po TVN o tym mówiły. Bez kitu pojawiłeś się na tym forum tuż przed wyborami, udzielasz się jedynie w temacie politycznym, bronisz aktualnego reżimu... Przyznaj się jak jesteś jesteś powiązany z PO i zasugeruj przełożonym żeby przysłali tu kogoś bardziej kompetentnego i o większym potencjale intelektualnym. Nie wymagam, żeby umiał dyskutować merytorycznie, bo takiego polityka z tej formacji jak żyję nie widziałem. Naprawdę nie macie tam nikogo lepszego? Ja rozumiem bronić aktualnej władzy, ale ty robisz to w sposób prostacki ,schematyczny, infantylny i przewidywalny do "bulu".
A Wam naprawdę chce się z nim gadać ?
|
Pokaż mi gdzie bronie jakiegoś reżimu ? Bo ja tu widze jedynie wysłanników z PiS, którzy co by się nie działo będą ich bronic.