Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15235
Stary 12.01.2012, 18:49
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
I kolejny, co to przeczyta, ale zrozumieć już nie zrozumie, chodzi o to, że Arapaho pisał, że było to aresztowanie w blasku fleszy, więc co to za aresztowanie w blasku fleszy gdy jedyna Gazeta Polska tam była, a tylko dlatego że ktoś od nich tam szedł z kibicami, zapewne mając nadzieje na takie atrakcje i zrobić z siebie ofiarę. Tak jak z tym pobiciem, żałosne jest samemu najpierw prowokować byleby móc zrobić z siebie ofiarę. Co ciekawe ofiara gazu przy tym zatrzymaniu, to Marek Wernic ten sam co dzielnie się rzucił na strażników podczas "brutalnego pobicia" Strózyka.
Jak niema mediów i polityków ?
http://www.mmwarszawa.pl/379506/2011...tegory=kultura
Może jemu przez wyrażenie "W blasku fleszy" chodziło o to, że na zatrzymanie Starucha było medialne zapotrzebowanie i kiedy to się stało wszystkie tuby propagandowe od GW po TVN o tym mówiły. Bez kitu pojawiłeś się na tym forum tuż przed wyborami, udzielasz się jedynie w temacie politycznym, bronisz aktualnego reżimu... Przyznaj się jak jesteś jesteś powiązany z PO i zasugeruj przełożonym żeby przysłali tu kogoś bardziej kompetentnego i o większym potencjale intelektualnym. Nie wymagam, żeby umiał dyskutować merytorycznie, bo takiego polityka z tej formacji jak żyję nie widziałem. Naprawdę nie macie tam nikogo lepszego? Ja rozumiem bronić aktualnej władzy, ale ty robisz to w sposób prostacki ,schematyczny, infantylny i przewidywalny do "bulu".

A Wam naprawdę chce się z nim gadać ?
W życiu ważne są tylko chwile...