Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15233
Stary 12.01.2012, 18:01
orzeu napisał(a):Wyświetl post

Czyli jesli jakies wydarzenie uchwycil aparat trzymany przez reportera Gazety Polskiej to znaczy ze wydarzenie nieprawdziwe albo aparat sfalszowany? Mistrz!
Zastanowilbys sie lbie raczej jak to mozliwe ze na oficjalnych obchodach z okazji Powstania Warszawskiego nie ma zadnych mediow ani politykow. Media i obecna wladza obsrywa polska historie i ludzi ktorzy walczycli za to zebys teraz mogl negowac nagrania z aparatu bo trzyma go nie ta reka co ci sie podoba a ty szukasz problemow gdzies obok.
I kolejny, co to przeczyta, ale zrozumieć już nie zrozumie, chodzi o to, że Arapaho pisał, że było to aresztowanie w blasku fleszy, więc co to za aresztowanie w blasku fleszy gdy jedyna Gazeta Polska tam była, a tylko dlatego że ktoś od nich tam szedł z kibicami, zapewne mając nadzieje na takie atrakcje i zrobić z siebie ofiarę. Tak jak z tym pobiciem, żałosne jest samemu najpierw prowokować byleby móc zrobić z siebie ofiarę. Co ciekawe ofiara gazu przy tym zatrzymaniu, to Marek Wernic ten sam co dzielnie się rzucił na strażników podczas "brutalnego pobicia" Strózyka.
Jak niema mediów i polityków ?
http://www.mmwarszawa.pl/379506/2011...tegory=kultura