Szpen napisał(a):

kolejny raz się orzeu nie popisałeś. A wydawałeś się inteligentny. Widocznie z y w środku.
Chodzi o leki refundowane. teraz to Państwo ustala cenę - gdzie przez dużą skalę łatwiej o rabaty.
Reszta leków, tj, gripexy, sreksy itd zaleza od hurtowni i apteki.
|
Drugi raz juz probujesz mnie sprowokowac obrazajac, naprawde myslisz ze Ci sie to uda? Nie licz na to. Nie mam frajdy w mowieniu komus zza klawiatury czy jest inteligentny czy nie, zreszta nie mi to oceniac.
"Panstwo ustala cene lekow refundowanych i dzieki temu latwiej o rabaty". Taaa.... najlepszym "rabatem" jest konkurencja i wolny rynek. Ustalanie cen odgornych i wskazywanie monopolisty -> daje czas najdalej do wrzesnia 2012 ze beda aresztowania w Ministerstwie Zdrowia na tej samej podstawie co wczoraj byly za kontrakty na komputery a przedwczoraj za łupki.