orzeu napisał(a):

"Ceny w kazdej aptece beda takie same" i "to jest dobre, normalne".
Slyszales o czyms takim jak wolny rynek? Bo raczej normalna to jest sytuacja ze cena danego towaru w Warszawie, Krakowie i Wieldządzu jest rozna. Gospodarke centralnie planowana juz w Polsce przerabialismy.
|
kolejny raz się orzeu nie popisałeś. A wydawałeś się inteligentny. Widocznie z y w środku.
Chodzi o leki refundowane. teraz to Państwo ustala cenę - gdzie przez dużą skalę łatwiej o rabaty.
Reszta leków, tj, gripexy, sreksy itd zaleza od hurtowni i apteki.