Baala napisał(a):

|
narazie to niepoważne ile te klub (Wisła,Legia,Lech) wydają na piłkę biorąc pod uwagę ich potencjał.
|
Wydają więcej niż zarabiają. To rzeczywiście niepoważne. Choć Legia 2011 zamknęła na plusie, ale corocznie powinna powtarzać dobre występy w pucharach, żeby się nie zadłużać. Nie wiem jak Wisła, Lech podobno ma sporą dziurę w budżecie. Te 3 zespoły jednak, po odcięciu od finansowania przez właścicieli sobie radzą, są w czołówce. Jak Wojciechowskiemu się znudzi to Groclin znajdzie się w A klasie.