Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3903
Stary 12.01.2012, 15:29
Baala napisał(a):Wyświetl post
narazie to niepoważne ile te klub (Wisła,Legia,Lech) wydają na piłkę biorąc pod uwagę ich potencjał.
Wydają więcej niż zarabiają. To rzeczywiście niepoważne. Choć Legia 2011 zamknęła na plusie, ale corocznie powinna powtarzać dobre występy w pucharach, żeby się nie zadłużać. Nie wiem jak Wisła, Lech podobno ma sporą dziurę w budżecie. Te 3 zespoły jednak, po odcięciu od finansowania przez właścicieli sobie radzą, są w czołówce. Jak Wojciechowskiemu się znudzi to Groclin znajdzie się w A klasie.
Ostatnio edytowane przez -ja123- : 12.01.2012 o godz. 15:33.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując