Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15997
Stary 12.01.2012, 15:29
Chcemy zdobyć wszystko, ponieważ jesteśmy Wisłą Kraków, a tu cele są wysokie.-Maor Melikson

Brawo Maor. To się chwali, że piłkarz wie, że Wisła zawsze walczy o najwyższe cele. Nigdy nie uwierzę, że symulował kontuzje, jak tu niektórzy insynuowali.
Odpowiedz cytując